COPYRIGHT POLICY

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve www.dfhnet.com kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir. Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olanız sizin yararınızadır.

Telif Hakları

www.dfhnet.com sitesi, DFH Network Inc 'e aittir ve yine onun tarafından işletilmektedir. İçeriği, tamamen ya da kısmen, www.dfhnet.com ve başka kaynaklardan sağlanmaktadır ve bu malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, www.dfhnet.com yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. www.dfhnet.com 'da yeralan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini www.dfhnet.com sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Son olarak eğer sizin dfhnet.com'u daha zenginleştirebileceğini düşündüğünüz noktalar olursa lütfen bunları bizimle paylaşın.

Lütfen herhangi bir soru yada sorununuzu bize bildirin:

7 BENDIX SUITE B
IRVINE CA 92618 USA

Tel: 1 (877) 4DFHNET

info@dfhnet.com

Copyright Policy      Privacy Policy      Terms of Service      Customer Agreement

Copyright ©2014 DFH Network Inc. All Rights Reserved