DFH HAKKINDA

DFH Network Inc. (Direct-From-Home), 1998 yılında Laguna Hills, California'da kurulmuştur. Türk televizyon ve radyo kanallarını, DTH (Direct-To-Home) sistemi ile uydu üzerinden Amerika'da yıllardır yayınlamaktadır.

DFH Network Inc., Türk kanallarını abonelik sistemi ile Amerika'nın her bölgesinde, Türkçe konuşulan evlere ulaştıran ilk digital yayın kurumudur.

DFH, uydu aracılığıyla yayınladığı 10 televizyon, 2 radyo kanalı ve IP (İnternet) aracılığıyla yayınladığ 29 televizyon kanalından oluşan Türkçe yayınları ile, izleyiciye geniş haber bültenleri, yerli diziler, ev hanımlarına yönelik programlar, talk showlar, tartışma programları ve eğlence programlarını izleme olanağı sunmaktadır.

DFH, Türkiye'nin önde gelen kanallarının Avrupa yayınlarını Amerika'da Türkçe konuşulan evlere taşırken yıllardır yapmış olduğu tekrar yayınları ile Avrupa ile Amerika; Batı Amerika ile Doğu Amerika arasındaki saat farkını olabilecek en doğru şekilde kapatmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda, tekrar yayınlarında uzun süreli reklam kuşaklarını en aza indirmektedir.

ATV ile yerli diziler, tartışma ve spor programlarının yanında beğeniyle izleyeceğiniz eğlence programları; izleyicisi ile buluşuyor.

Show TV ile spor, sağlık, müzik ve magazin dünyasından son haberler izlenebilir.

Kanal D, zengin program içeriği ve kaliteli dev prodüksiyonları ile izlenilebilir.

Fox TV ile spor, sağlık, müzik ve magazin dünyasından son haberler izlenebilir.

CNN Turk, tarafsız haber anlayışı ile 24 saat aralıksız izlenilebilir.

Habertürk Türkiye'nin en çok izlenen haber kanalı olma özelliği ile izlenilebilir.

Kanaltürk, Beyaz Tv ve TV8 ile en sevdiğiniz programları izleme şansına sahipsiniz.

DFH Sport kanalında başta Türkiye Süper Ligi karşılaşmalarının geniş kapsamlı özet yayını olmak üzere voleyboldan tenise, basketboldan futbola, Avrupa ve tüm dünyadan çeşitli spor müsabakalarını izleyebilirsiniz.

Copyright Policy      Privacy Policy      Terms of Service      Customer Agreement

Copyright ©2014 DFH Network Inc. All Rights Reserved