PRIVACY POLICY

www.dfhnet.com, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar:

- Bize, sizin kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkca sorarız. Örneğin, eğer www.dfhnet.com içerisinde bir foruma katılacaksanız, size adınız ve elektronik posta adresiniz sorulacaktır. www.dfhnet.com 'u işletirken Kişisel Bilgi'lerinizi kullanırız ve dfhnet.com 'un yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz.

- Kişisel bilgilerinizi ve elektronik posta adresinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız.

- Bilgisayarınızın Web tarayıcı yazılımının (browser) dosyalarının içine 'cookie' adında bir metin dosyası yerleştirebiliriz. Cookie'nin kendisi, hakkınızda Kişisel Bilgi içermese de, www.dfhnet.com tarafınızdan nasıl kullanıldığı hakkında bilgilerle, www.dfhnet.com'e bilerek ve özellikle verdiğiniz bilgilerin, www.dfhnet.com tarafından ilişkilendirilmesini olanaklı kılar.

Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen info@dfhnet.com adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, Amerikan Federal ve Kaliforniya Eyalet. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde sözkonusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Son olarak eğer sizin dfhnet.com'u daha zenginleştirebileceğini düşündüğünüz noktalar olursa lütfen bunları bizimle paylaşın.

Lütfen herhangi bir soru yada sorununuzu bize bildirin:

7 BENDIX SUITE B
IRVINE CA 92618 USA

Tel: 1 (877) 4DFHNET

info@dfhnet.com

Copyright Policy      Privacy Policy      Terms of Service      Customer Agreement

Copyright ©2014 DFH Network Inc. All Rights Reserved