TERMS OF SERVICE

Sitemiz üzerinden , elektronik yolla mesaj postalarken, dosya gönderirken, veri girerken ya da başka herhangi bir iletişim biçimini kullanırken, www.dfhnet.com'a telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kal ı cı, münhasır olmayan, kısıtlaması olmayan bir lisans vermiş oluyorsunuz. Bu lisans kapsamında www.dfhnet.com, her tür iletişimi kullanmak, kopyalamak, başkasına lisanslamak, uyarlamak, iletmek, kamuya açmak ya da sunmak haklarına sahip oluyor. Bu haklar, geçerli bütün yasama alanlarındaki telif hakkı, ticari marka, servis markası ya da patent kanunu hakları da dahil olmak üzere, ama bu haklarla kısıtlı olmayacak şekilde, bütün mülkiyet haklarını kullanma hakkını kapsar.

www.dfhnet.com, üçüncü şahıslar tarafindan idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır.
www.dfhnet.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir.
www.dfhnet.com kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır.
Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle www.dfhnet.com 'a sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Bir www.dfhnet.com kullanıcısı olarak, forum alanlarını ve chat odalarını kullanarak başka kullanıcılarla etkileşime geçebilir, sohbet edebilir, mesaj gönderebilirsiniz. Sitenin herhangi bir alanında sizin izniniz olmaksızın sizin kişisel bilgileriniz yayınlanmaz, fakat herhangi bir sohbet anında verdiğiniz kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler tarafindan toplanabilir yada kullanılabilir. www.dfhnet.com'un böyle bir durumda hiçbir sorumluluğu yoktur. www.dfhnet.com, ayrıca kendisine bilgi dönmesini ve kullanıcılar arasında gerçek zamanda etkileşim olmasını imkanlı kılan forum alanları ve chat odalarıda içerir. www.dfhnet.com forum alanları ve chat odalarına gönderilen mesajları, bilgileri ya da dosyaları denetlemez. Site içeriğindeki forum alanları ve chat odalarında, kullanıcılar tarafindan iletilen görüş ve düşüncelerden doğan sorumluluk; görüş ve düşüncenin sahibi olan kullanıcıya aittir. Bu nedenle www.dfhnet.com 'a sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez. Forum alanlarını ve chat odalarını kullanırken, aşağidaki kurallara uymanız gerekmektedir:

- Diğer kullanıcıların forum alanlarını, chat odalarını ve diğer iletişim alanları kullanmasını ya da istediği gibi kullanmasını engellememek,

- Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden , her tür ve şekilde iletim dahil olmak üzere; hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalamamak ya da iletmemek,

- Bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafindan korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiçbir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalamamak ya da iletmemek,

- Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiçbir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalamamak ya da iletmemek,

- Ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme postalamamak, iletmemek ya da kullanmamak.

Bu hizmeti kullanırken, www.dfhnet.com 'un forum alanlarını, chat odalarını ve diğer etkileşimli alanları denetlemek gibi bir zorunluluğu olmadığını baştan kabul etmiş sayılırsınız. Ancak, www.dfhnet.com, yukarıda sayılan şartlara ve koşullara tamamıyle ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını ve herhangi bir yasal, idari ya da hükümet isteğine yanıt vermek için her türlü bilgiyi açiklama hakkını her zaman saklı tutar.

www.dfhnet.com, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçlarin yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. www.dfhnet.com 'u kullanmakla, herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren, ya da yasal olmayan davranışlarindan dolayı www.dfhnet.com 'un sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız. Bu anlaşma, www.dfhnet.com tarafindan, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Son bulma durumunda, forum alanlarına erişme yetkiniz artık yoktur ve forum alanlarından bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Son olarak eğer sizin dfhnet.com'u daha zenginleştirebileceğini düşündüğünüz noktalar olursa lütfen bunları bizimle paylaşın.

Lütfen herhangi bir soru yada sorununuzu bize bildirin:

7 BENDIX SUITE B
IRVINE CA 92618 USA

Tel: 1 (877) 4DFHNET

info@dfhnet.com

Copyright Policy      Privacy Policy      Terms of Service      Customer Agreement

Copyright ©2014 DFH Network Inc. All Rights Reserved